четвер, 19 квітня 2012 13:27

Про відновлення співпраці з МВФ сказали заради красного слівця - експерт

Про відновлення співпраці з МВФ сказали заради красного слівця - експерт
Мінфін хоче залучити під зовнішні запозичення в 17,6 млрд грн. Одне з джерел - МВФ. Фото: lifedon.com.ua

Заяви міністерства фінансів про наміри відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) у другому кварталі цього року можуть бути суто формальними.

Таку думку висловив керівник аналітичного підрозділу групи компаній "Інвестиційний капітал - Україна" Олександр Вальчишен у ефірі Першого ділового каналу.

"Фактично, ніхто не очікує, що Міжнародний валютний фонд надасть кредит саме у другому кварталі. Тобто це для гарного слова такі заяви", - сказав він.

Водночас, за його словами, темпи внутрішніх та зовнішніх запозичень поки є помірними.

"Саме з огляду внутрішнього боргу, так. Його специфіка є такою, що він є короткостроковим. А зовнішній борг, з точки зору часу повернення, більш тривалий. Поки що внутрішній фінансовий ринок України не є досить розвинутим, щоб надавати можливість уряду запозичувати на більш довгі терміни і, відповідно, зменшувати ризики рефінансування, які є зараз", - зазначив Вальчишен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро трохи подешевшав, курс долара істотно не змінився

"На мій погляд, ці темпи є прийнятними, адже структура боргу короткострокова. Темпи не є шаленими. Якщо подивитися на співвідношення державного боргу до внутрішнього валового продукту, що є одним із ключових показників визначення спроможності уряду виконувати свої зобов'язання, перебуває у гарній динаміці, в останні місяці вони знижувалося", - додав фахівець.

Нагадаємо, у другому кварталі 2012 року Мінфін хоче залучити під зовнішні запозичення в 17,6 млрд грн. Джерелами для зовнішніх запозичень можуть бути кошти МВФ, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Європейського союзу, двосторонні кредити та випуски євробондів.

Зараз ви читаєте новину «Про відновлення співпраці з МВФ сказали заради красного слівця - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.08.2013 12:40:00Вася77.222.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"скасування виборів є узурпацією влади", а борватися до влади будь-якими шляхами під дахом "політичної сили" (оПазиційної, провладної, нікудишньої), що в загальному підсумку 180 партій по членству нараховують не більше 1,5% від загальної чисельності населення, - це не "узурпація" влади!.

28.08.2013 12:33:00ВО ВО91.210.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Майдауны скиньтесь капустой и восстановите хотя бы одну историческую хатынку КИЕВА вот тогда может КИЕВЛЯНЕ поверят что вы любите КИЕВ и КИЕВЛЯН нечего бегать заборы ламать

28.08.2013 12:30:18ПМ109.162.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

политпердуны достали.Идит на хрен со своими несбывающимися прогнозами,бараны!

28.08.2013 12:29:55Володимир95.133.72.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Як це не дозволять провести вибори ?. Є Конституція за порушення якої до вищої міри покарання. Скільки можна гратися ?? У людей одне життя , що ми бачили в житті окрім обіцянок ?? Потрібно опубліковувати списки тих хто голосував за антинародні та антиконституційні рішення з подальшим притягненням до кримінальної відповідальності .Також опубліковувати списки хто голосував проти виборів мера та до київради --- порушники повинні знати що вони злочинці та порушники Конституції України .

06.09.2013 18:24:07укр178.32.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Потрібен суд Народного Віче над О.ПОПОВИМ та Г. ГЕРЕГОЮ, за події, що відбулись 19 серпня (день київського ГКЧП) 2013 р. у Київраді !!! То був розгул та дебош поліцейського режиму. Постраждалі повинні отримати компенсації за фізичні травми та моральні збитки. ВР в змозі створити слідчу комісію для розгляду дій МВС у Київраді та під Київрадою. Чи повинні депутати ВР через вікно заходити до Київради ? Хто зупинить шахрайство та розбій в Україні ? Злочин не може бути забутим !!!

28.08.2013 12:36:093456789091.210.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВОВА а как ТРЕТИЙ ОРАНЖЕВЫЙ ТУР а перевыборы черновецкого верхоного совета забыл

28.08.2013 12:33:08ПМ109.162.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дурак ты.Ещё никаких "не дозволять" не было,а ты уже сопли пускаешь.Вот в чем суть этих сраных прогнозистов:ГАДИТЬ.И народ мутить.Сучье племя...

28.08.2013 12:03:47Да94.76.90.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

у ржавых точно все майданутые............. , а що ми еще захотим !? Вот если вибирут опять оппу в......,вот тогда и стройте свий третий рэйх ухраины!

28.08.2013 12:03:41граф46.211.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну не хотят киевляне перевыборов -задолбали полиолухи все расматривают скакой то своей точки зрения и как не посмотриш на полиолуха так западенец и представляет кого - целый институт в количестве одного -двух человек и несут разную ересь все что им кажется все им не так и какие нарушения а то что западению послали и слушать надоело вон и порошенко притих и еше в первую очередь выборов не хочет оппо так как выбирают на год полтора а никому не хочется сесть в лужу как с березняками оппо думала под шумок построить ан нет не получается и поэтому всякое г--- о и тролится в газете тем более мемья сюмар-таран и фонд сороса а где сорос там и бардак и под шумок стибрить шото - вот как то так

28.08.2013 12:04:59фариён94.76.90.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну должны же вуни , свое бабло отрабатывать.

28.08.2013 12:45:41психиатр80.90.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не балуйся

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути