середа, 06 листопада 2013 11:35

"Газпром" знову лякає Україну будівництвом "труби" в обхід країни

"Газпром" знову лякає Україну будівництвом "труби" в обхід країни
"Газпром" продовжує забезпечувати підвищений попит на російський газ в Європі. Фoто: Reuters

Необхідність будівництва "Південного потоку" підтверджується зростанням експорту російського газу в Європу.

Про це заявив журналістам глава "Газпрому" Олексій Міллер.

"Газпром" продовжує забезпечувати підвищений попит на російський газ в Європі. На тлі стабільного зростання потреби Європи у газі, "Газпром" активно веде будівництво "Південного потоку". Днями ми приступили до його спорудження на території Болгарії, до кінця року почнемо будівництво в Сербії. "Південний потік" актуальний як ніколи", - сказав Міллер.

Він навів показник поставок газу в далеке зарубіжжя в жовтні 2013 року - 13,48 млрд куб. м газу, що майже на 17% більше, ніж у жовтні 2012 року. Йдеться не тільки про комерційний експорт (постачання газу покупцеві), але і про газ, закачаний в європейські сховища. Фактично у жовтні було експортовано 12,58 млрд кубометрів газу (+16,5%), повідомляє ЦДУ ПЕК.

За перші 4 дні листопада експорт виріс в середньому на 21%.

Зазначимо, що "Південний потік" в тому числі розрахований на доставку газу в Європу в обхід України.

Зараз ви читаєте новину «"Газпром" знову лякає Україну будівництвом "труби" в обхід країни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

127

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.01.2010 22:03:13Свидомый Украинець.87.162.104.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Найкращый выхид для ненькы Украины булобы объявыты вийну Израилю й тутже пидписаты капитуляцию... Думаю,що лыше наши браты, Израилци, зможуть всий ций братви"ладу" даты...
27.01.2010 21:04:20Кум195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Жаль, конечно, но к 2017 году росийского флота не будет и не только в Крыму. Вся эта ржавчина утонет и хрен с ней. Торговый флот дает в 2,5 раза больше рабочих мест населению портов. Долой дармоедов в погонах!!!
27.01.2010 18:20:26Виталий95.109.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хмель, Матвея иеете в виду? Так там неизвестно какая нация, но явно не украинская :))
27.01.2010 18:14:07Виктор78.137.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До 2017 еще 7 лет и "собака лает, а караван(флот) идет.(стоит)" НЕ СТОИТ, ТАК И НЕ СТОИТ, А БУДЕТ ЛЕЖАТЬ НА ДНЕ СЕВАСТОПОЛЬСКОЙ БУХТЫ.
27.01.2010 18:09:02Хмель95.132.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Блин, ужас. Почитаешь комменты и видишь, что нация украинская деградирует(от Юща чтоли заразились?) По большому счету и в Новороссийске россияне базу поставят за год. До 2017 еще 7 лет и "собака лает, а караван(флот) идет.(стоит)"
27.01.2010 18:08:51Дядько з Яблунівки78.137.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
левша (Киев) 27.01.2010 17:20 Нам, салоедам, надо за своей единственной ржавой ладьей надо смотреть... Ти не САЛОЇД, ти ХАХОЛ і ЛАПТЕЛИЗ. Кацапи правду ніколи, нікому не казали. Коли їх "Курськ", разом з екіпажем потонув, то вони які тільки брехливі версії не пхали. А що вийшло? Потонув, бо зірвалася нова торпеда. Отак і тут. Кацапам не можна вірити ніколи, ні в чому, непорядна, брехлива недонація.
27.01.2010 18:04:15Paul24.185.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В России везде с флотом проблемы. Да Старье все. Надо обновлять а не моря поганить где наши дети еще наслаждаться должны. А Севасу надо историю выучить - двоечник, лучше грекам уж Крым отдать чем России,больше толку будет, да и некогда он не был Российский а фавориты Катерины деревень настроили ... А Россия пусть с Аляской, с Курилами ...да с Чечней разберается. Да простыми россиянами пенсии добавит, тоже еле выжывают... а давече Севасу сочуствую, надо уж серьезно подумать с местом проживания... ... а может на работу на плавмастерскую ЧФ ести возьмут или в Кремль ... А ЧТО ???
27.01.2010 18:02:08Сергей95.109.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Матвей, ты хоть одного западенца видел за свою недолгую убогую жизнь? Иди подрочи и успокойся, школота убогая :)
27.01.2010 17:57:38Роман95.109.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Севас, что ж Великая Россия не может отобрать Крым? Слабо? Я и вижу - только показывать своё жлобство в комментах вот ваш российский удел :) А Крым украинский - и хоть удавитесь там в бессильной злобе :)))
27.01.2010 17:56:02ttt85.90.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пусть Крым сам решает, референдумом. У них даже есть свой парламент.Вполне может быть крымчанам понравится жить рядом с кладбищем ржавого и радиоактивного металлолома, ездить на автомобилях рассейского производства.Только из за значительных потерь в населении, рассии не удастся восстановить ни армию ни флот.
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути