середа, 16 травня 2012 11:53

Євро-2012 і вибори забезпечать приплив валюти і стабільність гривні - НБУ

Євро-2012 і вибори забезпечать приплив валюти і стабільність гривні - НБУ
Напередодні Євро-2012 буде певний приплив іноземної валюти, кажуть в НБУ. Фото: poltava.pl.ua

Проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 року в червні та вибори до парламенту у вересні можуть забезпечити приплив валюти в країну, що підтримає курс гривні.

Таку думку у відеозверненні озвучила директор генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України (НБУ) Олена Щербакова.

"Напередодні Євро-2012 буде певний приплив іноземної валюти. Обсяги - у нас є свої оцінки. В принципі, вони досить помірні, проте дозволять утримати ситуацію, не допустивши різких коливань", - сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс нацвалюти може опуститися нижче 8,69 гривні за долар - Суслов

Говорячи про вплив виборів в Раду на курс гривні, Щербакова зазначила:

"Плюс, природно, політичні події - це вибори. Завжди виникає ситуація, коли певний приплив інвалюти йде напередодні певних політичних процесів. Не виняток і цей рік, що також вплине на збалансованість ситуації на всіх грошових сегментах".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Греки зняли з рахунків 700 мільйонів євро за добу, єдина валюта впала до квартального мінімуму

Нагадаємо, за прогнозом виконавчого директора Міжнародного фонду Блейзера Олега Устенка, Євро-2012 і вибори можуть "залити" в Україну $2,7 млрд.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2012 і вибори забезпечать приплив валюти і стабільність гривні - НБУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.06.2010 12:41:20Хведя95.133.18.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
7.Тимур.ОДЕССА (с двумя "С")-аббревиатура с немецого организ ции (забыл ее полное названия на нем.языке), созданная накануне капитулации Германии укрывательства высокопоставленных эсесовцев в странах Латинской Америки с дальнейшей их дегализацией в Германии, вербовки немецких оставшихся в Германи ученых с специалистов-ракетчиков для разработки ракет для Насера и т.п. , за членами которой охотилась израильская разведка.
29.06.2010 12:12:56оса77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
777-му - ты осел с таким наслаждением и восторгом меня цитируешь,причем полностью,что я думаю - ты и сам поставил бы её раком,да все дело в том,что хлебаете из одного корыта.
29.06.2010 11:49:22Алік213.238.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скільки тут проплачених чат-виродків, які готові задушити Україну! Але нічого у Вас не вийде! Всім зробимо калібровку яєць... СЛАВА УКРАЇНІ!!!
29.06.2010 11:46:49Алекс77.235.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кириленку по роже видно - шахрай!
29.06.2010 11:45:57Артур77.235.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Аксакал - чучело! Аксакалы в туркестане, а в Николаеве - люди! Вали к себе в туркмению и вякай там.
29.06.2010 11:44:02Тимур77.235.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
СЕВА из Киева (но,видимо, из Хернополя!) - это у тебя в Хернополе Одесса с одной а у НОРМАЛЬНЫХ одесситов - с двумя "С"! Сри в схороне, урод!
29.06.2010 11:43:41ттт109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
нннн
29.06.2010 11:42:11777217.67.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. оса (харьков) 29.06.2010 11:18 "зося" тут как тут -выплюнула сперму и строчит очередной минет.------А оса так боится конкуренции, что мгновенно вслед за Зосей дрочит гадости
29.06.2010 11:41:45Сергей77.235.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
точно, майдауны - от меньшинства, да по сути, только от западлянцев-галичан.ВСЯ Украина против бандерлохов!
29.06.2010 11:40:45аксакал217.77.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Законом про референдум ПР розраховує на Підрахуя. Але і від цього є ліки. Лише не треба бути страусами. Треба винути голову з піску! Підрахуй зробив ТАЄМНЕ голосування на зброю для ПР. Тому треба організувати ВІДКРИТІ списки з підписами тих, хто проголосував проти бандитів. Усіх не пересаджають!
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути