Ексклюзиви
середа, 08 серпня 2012 15:07

Безробіття значно зросте після виборів - експерт

Безробіття значно зросте після виборів - експерт
Зі зниженням обсягів виробництва безробітних стане більше. Фото: tsn.ua

Промислове виробництво в Україні з початку року знизилося на 1,5% відповідно до такого ж періоду 2011-го. Показники - значно нижчі докризового 2008-го року, підрахували у Центрі Разумкова.

Разом із тим Державна служба статистики повідомляє скорочення рівня безробіття. На початку року в країні налічували 546,6 тис. офіційно зареєстрованих безробітних. Тоді як у червні їх кількість склала 447 тис.

"Офіційні дані про безробіття, які обраховуються за українською системою, жодним чином не відбивають реальний стан. Рівень реального безробіття у шість-сім разів вищий, налічує понад три мільйони непрацевлаштованих", - прокоментував Gazeta.ua директор соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Биченко.

За його словами, державні служби зайнятості вдаються до низки вивертів, щоб не ставити громадян на офіційний облік, і відповідно не виплачувати допомогу по безробіттю.

"Для цього пропонують тимчасову роботу, працевлаштування за трудовим договором. Отримавши невеликий дохід, безробітний одразу ж втрачає статус та соціальну допомогу.

Безробіття приховують і в такий спосіб: працівників переводять на 75% ставки або й на половину. Попри дохід нижче прожиткового мінімуму, такий громадянин вважається зайнятим", - зазначив Биченко.

Експерт вважає, що зі зниженням обсягів виробництва безробітних стане більше.

"Однак поки що це не дуже помітно. Безробітним пропонують тимчасову роботу у зв'язку із виборчою кампанією. На виборчі дільниці потрібні спостерігачі, агітатори. Побільшало замовлень у типографіях, рекламних службах. Вибори забезпечать тимчасовою роботою кілька сотень тисяч громадян. Із закінченням виборної кампанії рівень безробіття значно зросте" - запевнив Биченко.

За офіційними даними, із 447 тис. безробітних жінки становлять більшість - 258,7 тис. осіб. Дві третини безробітних живуть у містах.

Середня заробітна плата в червні 2012 становила 3109 грн - проти 2722 грн на початку року, за даними Державної служби статистики.

Зараз ви читаєте новину «Безробіття значно зросте після виборів - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.12.2013 17:00:08Royanov176.36.173.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и работу подкинули, ничего...студенты это всего-лишь первый этап.
Янычары - мстительные, они не допустят еще одной такой революции, если их не добить! Если все уляжется, следом за студентами прокурорские дармоеды придут ко всем участникам митинга на работу! Пострадает каждый, они отобъют желание митинговать! Поэтому нам нужно отбить у них ошущение безнаказанности и вседозволенности!

04.12.2013 16:55:05otyuty dfhdf193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт- http://pwny.biz/nacbaz

04.12.2013 16:20:28GOVER188.123.230.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Зустріч з Пшонкою - нехай виходить до людей! І перший "антинаціональний" - теж.

04.12.2013 16:11:59sunoptuk134.249.35.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

геї з пракуратурі. Ряпрісіруйтє млю киць.Вона висравшись на фейс януковіча і впевневшись, що її шифровка попала по адресу в паику Януковіща тепер ще й з задоволенням висцялась. Певно вона дійсно справжній тєрарістка і скоро надівши на себе вибухівку помандрує в Межигіря приласкатисб до Януковоща і вчинивши теракт стане національним ворогом ригоАналіва-кастратів ;););)

04.12.2013 16:05:27Серго Малинский95.158.63.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Читал, что к Евромайдану подключились Анонимус. Х.з кто они такие,но по всему миру "валят" сайты,Они сказали что через 120 часов выложат всю инфу о событиях. Что это может за инфа?То почему "сьехал"с подписи през в Вильнюсе или что ему сказал Путин? Или кто и какие приказы давал в кабинете Яныка,или фото и адреса этих тролей жрущие гранты ФСБ и обсирающие наш народ на сайтах? Или все вместе взятое,как Викиликс? Осталось уже немного,посмотрим

04.12.2013 16:05:11Westa79.124.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если таких "науковцив", как Михальчишин и Фарион, то Бог им в тачку, и благословение от украинцев. Прессуйте, до появления чистой лимфы!

04.12.2013 16:08:36sunoptuk134.249.35.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

нє. таких як з незакінченою середньою освітою пєтухов якпроФФєсар Януковощ і географ і доктар економічних наук Чукотії Азірав ;););););)

04.12.2013 16:02:06sunoptuk134.249.35.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

МІЙ 80-РІЧНИЙ сусід нині підтер свою задницб фейсом януковіча (вирвав з газети) і наслідки підтерання відправив в Київ у адміністрацію прєзідєнта. даю гарантію його звинуватять у спробі отруїти зека сильнодіючою невідомою речовиною ;);););););););)

04.12.2013 15:57:02rosi213.231.44.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Не пускайте их в ВУЗы и университеты.

04.12.2013 15:56:14sunoptuk134.249.35.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

геї з пракурітури. Репресуйте мою кицю, а то вона всі чотири роки які живе у мене сере і сцить лиш на фейс Януковіча вислоовлюючи тим самим антиянуковічську позиці і посилаючи його морду в гівно і сцикотиння. Вона в мене певно враг ЯнукОвоща і це сильно впливає на запах від отого межигірського лайна, що бігає по пеньках тренуючись красти шапкі в Путіна;););););)

04.12.2013 15:55:41sunoptuk134.249.35.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

геї з пракурітури. Репресуйте мою кицю, а то вона всі чотири роки які живе у мене сере і сцить лиш на фейс Януковіча вислоовлюючи тим самим антиянуковічську позиці і посилаючи його морду в гівно і сцикотиння. Вона в мене певно враг ЯнукОвоща і це сильно впливає на запах від отого межигірського лайна, що бігає по пеньках тренуючись красти шапкі в Путіна

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути