пʼятниця, 01 березня 2013 10:12

"АероСвіт" заявив про скорочення збитку в 1,7 раза

"АероСвіт" заявив про скорочення збитку в 1,7 раза
Фото: rian.com.ua

"АероСвіт" у 2012 році скоротив чистий збиток в 1,7 раза - до 846,670 млн грн.

Про це повідомила компанія в системі розкриття інформації НКЦБФР.

Як повідомляється, її активи в минулому році скоротилися в 1,2 разу і становили 939,340 млн грн.

Довгострокові зобов'язання "АероСвіту" збільшилися в 3,3 разу - до 874,298 млн грн.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, госпсуд Київської області 29 грудня 2012 року почав провадження у справі про банкрутство "АероСвіту" за ініціативою самої компанії.

У постанові суду зазначалося, що станом на 27 грудня 2012 авіаперевізник мав заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд грн.

Зараз ви читаєте новину «"АероСвіт" заявив про скорочення збитку в 1,7 раза». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.01.2014 23:41:09cvcbib cvcbib193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт- http://2c0.ze.ee

21.01.2014 16:58:27BERKUTUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

два глаза хохлам роскошь

21.01.2014 16:45:54Amadeus91.199.139.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Придурь! Историю почитай! Когда княжество Московское организовалось, и кто вы такие, москали - свора беглых... Неуч!

21.01.2014 16:57:58BERKUTUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

питарасик,ты бы сам книги почитал, свыня кацапомовна

21.01.2014 16:33:09TASS95.29.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти


пан атаман Грициан Таврический? Не?

21.01.2014 16:39:30Гыг Вам193.200.151.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

то шо ты повесил-это твоя фотко,попандопуло...:D:D:Dдаже в кине не разбираешься-а прилез чего то про политику вякать:Dацтой

21.01.2014 16:59:07BERKUTUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

курица, иди лайна поклюй

21.01.2014 16:25:09Галычина, Львив Помаранч95.132.154.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

МОЖЕТ ТОЛЬКО ТОГДА Я ТЕБЯ, ТОЛИК, ЗАУВАЖАЮ!

21.01.2014 16:04:59Гыг Вам193.200.151.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

шо,серега,хотел быть столичным жителем-а ментальность не позволяет?...дело в том,что житель столицы-это не только привычный уклад и права,но и обязанности перед все страной...так что,то,что тебе нравится-это кацапетовка...выше ее уровня ты не вырос.

21.01.2014 16:04:06C.I.A.74.60.165.--
  • 31+
  • 0-
  • Відповісти

Шановнi правоохоронцi !!! Рано, чi пiзно Народ Украiни вuзьме владу в своi руки i тi,хто зараз надае Вам злочиннi накази проти Народу,будуть тiкати з Украiни як щурi.Вони вже наворували грошенят i приготували собi запаснi аэродроми.А куди тiкатемите Ви ? Кожне Ваше дIяння або бездiяльнiсть,буде справедливо оцiнено народним судом.Кого Ви зихищаете? I кого повиннi захищати? Думайте,що робите.Виконайте дану Вами присягу i захистiть свiй народ.

21.01.2014 16:01:04Amadeus91.199.139.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

А тебе - чемодан, вокзал, Россия! И там лизать жопы в каком-то плане настоящим россиянам!

21.01.2014 15:59:18xvssssrt78.111.186.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт
http://bazes-dan.blogspot.com

21.01.2014 15:54:01Amadeus91.199.139.--
  • 30+
  • 0-
  • Відповісти

Возможно, это отчасти и PR-ход, но после того, как его кинули в Раде, его действия все же заслуживают уважения.

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути