Ексклюзиви
вівторок, 23 серпня 2022 16:51

У День Державного прапора ЗСУ збили ворожий вертоліт

У День Державного прапора ЗСУ збили ворожий вертоліт
ЗСУ ліквідували К-52 Росії. Фото: Угруповання Об'єднаних сил

Збройні сили України збили російський вертоліт К-52

Невідомо, де саме була операція. Про це повідомляє Угруповання Об'єднаних сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія збільшила кількість гелікоптерів на кордоні з Україною

"В День Державного прапора України підрозділи зенітно-ракетних військ Сил оборони сходу знищили вертоліт К-52", – йдеться у повідомленні.

Бойовий вертоліт Ка-52 "Алігатор" є командирською машиною російської армійської авіації. Здійснює розвідку місцевості й координацію дій групи бойових вертольотів. Машина здатна вражати броньовану й неброньовану техніку, живу силу й повітряні цілі на полі бою. Коштує гелікоптер $16,1 млн.

16 серпня на Донецькому та Запорізькому напрямках зенітники Повітряних сил ЗСУ приземлили ворожий вертоліт Ка-52 та два безпілотники.

Вертоліт Ка-52 російських окупантів Повітряні сили України знищили також 15 серпня близько 8:00 на Донеччині.

Зараз ви читаєте новину «У День Державного прапора ЗСУ збили ворожий вертоліт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.09.2011 09:35:16я сама46.33.249.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Читаешь комментарии, якобы мужчин и стыдно, что справедливость и независимость отстаивает, в этой стране, женщина. Даже в тюрьме.

02.09.2011 08:58:13моня94.179.38.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

придется тетке продать вареничную в Днепропетровскеи все шо списдила племянница каравайка с бубликом

02.09.2011 00:53:34Рожевоокий коник підродини Phaneropterinae роду Caedicia91.124.59.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

а до чого тут донька тимошенко і лікарня???

02.09.2011 07:50:01Ванька "комуїст"91.219.83.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Жмдовские "штучки" у них так принято.

01.09.2011 20:50:27Дериматня95.133.101.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Головне, що ні в якій з названих фірм немає Юлії Тимошенко.Бомжиха! Як в фільмі "Берегись автомобиля!", коли зятя піймали на завищенні цін на дефіцитніі товари і він на дачі жалівся тестю: "Все пропало! Был следователь!Что делать?" Тесть : "Тебя посодють! А ты не воруй!. Ну а потім:" Это моя дача! У тебя ничего нет, тьі голодранец!".Ы дочцs:"Ничего, найдешь себе другого, честного!"."

01.09.2011 20:27:19Крым87.239.27.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

бабки заодали юлька пусть сидит

01.09.2011 18:48:42Макеевка91.193.254.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и маразм! Бабки еще эти... Климакс - страшная штука, особенно в украинском варианте!

01.09.2011 18:42:37ПРОСЬБА ЧИТАТЕЛЕЙ178.209.90.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Просто интересно: А КАКАЯ СВЯЗЬ МЕЖДУ ЗАГОЛОВКОМ И СОДЕРЖАНИЕМ СТАТЬИ???? Редактор, пожалуйста, понизьте квалификационную категорию журналистке, не знающей азов журналистики!

01.09.2011 18:38:35Светлане 01.09.2011 18:13178.209.90.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Тетенька юля настолько предсказуема, что даже и один срок не надо сидеть, чтоб предсказывать все ее новшества! так бы она стараласьдля Украины, как для себя родимой, а также тучных теть, дядь, дочерей, зятьев и прочих , на кого имущество награбленное оформлено!

01.09.2011 18:53:35Світлані95.133.101.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Правда, в зятька в Англії є (чи було, бо зараз то він живе з тещою і навряд чи займається бізнесом) якась контора по випуску взуття.Мабуть теща з донькою його й носять?

01.09.2011 19:37:26оля178.151.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Побільше пліток позбирай!!!!

01.09.2011 18:29:01А може?95.133.101.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Перед тим її можна звозити ще раз до Їзраїлю. до Стіни плачу. В свій час ВОНА і Ющенко стояли там раком і били поклони.Щось не дуже допомогло.

01.09.2011 23:37:51МИ В ЖОПЕ46.24.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ти не хочеш раком постоять. 1л1 тебе удобнее перед януковичем раком. ти хоть понимаеш что наше государство попало в цепь и очень НАДВЛГО

02.09.2011 06:05:08Имя нам Ретион178.159.220.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Не Мы а ты!!

01.09.2011 17:48:32Житель территории193.28.92.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

На наступному тижні - все! На цьому почне героїня всер..., непритомніти, або битись головою об стіну. Нари вже поряд, приємно пахтить лагерна ковдра, кімната в отряді на тридцять коєк і жодних Луї Віттонів. Все це, років на десять.

01.09.2011 18:13:54Светлана109.227.68.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Видать не один срок отсидел...знаток. Радуйся,скоро ваш Пахан и вас будет мочить,шестерки...

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму