Ексклюзиви
середа, 30 серпня 2017 15:38

Українським військовим заборонили стріляти по окупантах

Українським військовим заборонили стріляти по окупантах
За вогонь у бік противника бійців притягатимуть до відповідальності. Фото: Інше.ТВ

Військові командири української армії заборонили підлеглим порушувати режим перемир'я. За відкриття вогню у бік сепаратистів - службове розслідування та притягнення до відповідальності.

Про це повідомила ТСН.

"Раніше на кожну провокацію ми відповідали, щоб накрити їхню вогняну точку. Зараз цього не робимо, дозволяємо їм трошки погрубіянити. Якщо є певна загроза життю військовослужбовця, тоді зброю застосовують", - сказав командир одного підрозділу.

Бійці з околиць Авдіївки пояснили, що без стрілянини окупанти протрималися лише добу. Тепер знову відкривають вогонь з кулеметів. Загалом за минулу добу бойовики стріляли 21 раз по силах АТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Увечері виходять і палять багаття" - як бойовики провокують українських військових

23 серпня в окупованому Сорокиному (колишній Краснодон) бойовики ЛНР розстріляли бізнесмена Богдана Афанасьєва. Він повертався додому під час комендантської години і не зупинився на блокпості.

Зараз ви читаєте новину «Українським військовим заборонили стріляти по окупантах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.04.2013 21:33:23u176.199.223.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

мадам-аферистка,а головне-у неї є впливові прихильники.:)

04.04.2013 14:53:53?!91.124.200.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть едет дура. Только пусть потом не воет на весь свет оттуда.

03.04.2013 13:45:32Алах Акбар46.202.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это эфэсбешная шпионка. Что делают со шпионами, все знают.

03.04.2013 13:30:05sasha46.149.93.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кабмин обнародовал свои предложения по потребительской корзине для украинцев. В нее, по мнению чиновников, должны войти 106 граммов хлеба, 5 граммов сала и 25 граммов колбасы, полтора стакана молока и 250 граммов картофеля в день, пара носков и колготок в год, одна пара белья на 5 лет. Такая корзина оказалась хуже пайка немецких военопленных во Вторую мировую войну. na-ukrainca-huje-chem-paek-plennogo-91991
Одних трусов ей на пол года мало. Совсем зажралась.

03.04.2013 13:20:55Дим93.183.251.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Напоминает старый анекдот про лягушку, которую вчера на болоте вые... Завтра опять пойду!

03.04.2013 12:49:23михак92.113.158.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

яка [Видалено]уакринка

03.04.2013 12:47:47миша92.113.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

это все [Видалено]

03.04.2013 12:46:06хххх176.36.100.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Анхар, легкої дороги! Тільки не забудь запасну пару трусів прихопити, бо ти жалілась, що одних на півроку тобі малувато.

03.04.2013 12:34:21евгений37.57.218.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Неужели кто то верит, что эта овца и вправду сбежала?! Странные люди из за полного ноля поднимать такую шумиху!

03.04.2013 12:02:48sasha46.149.93.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Да не было ни какого похищения. Захотела по пиарится и бабла заработать, по пиарится вышло, авот с баблом Х..Я.
Тут разобраться еще надо с этой сукой.

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму