Ексклюзиви
понеділок, 15 серпня 2022 10:36

Спецтема: Війна Росії проти України

Битва за Донбас: українські захисники "приземлили" Ка-52 РФ

Битва за Донбас: українські захисники "приземлили" Ка-52 РФ
Це вже третій російський Ка-52, який приземлили сили оборони за дві доби. Фото: скріншот з відео

15 серпня близько 8:00 на Донеччині українські захисники знищили черговий вертоліт Ка-52 російських окупантів.

Вдарили по ворожому судну воїни з підрозділу зенітних ракетних військ Повітряних сил України. Про це повідомила пресслужба ПСУ.

"Це вже третій Ка-52 рашистів, приземлений силами оборони за дві доби. Слава Україні!" – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підполковники-командири, лейтенанти і зрадник: показали нову партію "бригади 200"

Загальні втрати російських окупантів в Україні на 15 серпня становлять 43 750 осіб. Ще 200 росіян поповнили лави "200-х" 14 серпня, за даними українського Генерального штабу. Найбільших втрат ворог зазнав на Донецькому напрямку.

Противник продовжує зазнавати втрат і в техніці. Не дорахувався, зокрема, 233 літаки та 195 гелікоптерів.

На Запорізькому напрямку боєць Національної гвардії України ракетою з ПЗРК "Ігла" знищив російський літак-штурмовик Су-25. Після враження цілі за лісосмугою відбувся вибух. Падіння ворожого літака на окупованій території було підтверджено. Ціль знищена.

Зараз ви читаєте новину «Битва за Донбас: українські захисники "приземлили" Ка-52 РФ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.07.2012 20:13:22барик2.133.109.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Все три страшные, как моя жизнь. им только член сосать по жизни. вот такой приговор.

29.06.2012 15:29:45Прокопенко95.215.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

У таких "соборах" не молитися хочеться, а танцювати. В Україні такого і близько немає.

29.06.2012 15:16:22олегу на 15.0282.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ще раз повторюю,ти не маєш морального права називати поганами тих,хто не сприймає авраамічні релігії.Якраз християнство і є своєрідним язичництвом:культ страченого іудея,культ численних "святих" тощо.Православні однакові і в Україні і в Росії - вірно служать єврейській олігархії і державній машині...

29.06.2012 15:20:32Патріот95.215.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У Біблії ніде немає, що Христос - єврей. Я пишу факти, які бачу зараз. І ще можу навести тисячі на підтвердження моїх слів.

29.06.2012 15:04:07Вал195.242.115.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Измельчал Михалков. Неинтересен и ЖОПАЛИЗный!

29.06.2012 15:01:14Патріот95.215.48.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Храм Христа Спасителя давно вже перетворений у супермаркет і розважальний комплекс. "...на его территории имеется действующая автомойка, шиномонтаж, автосервис, платная автостоянка, столовая, химчистка, торговые ларьки и павильоны, торгующие ювелирными изделиями, сувенирами, посудой, столовыми приборами, швейными изделиями, а отдельные помещения храма сдаются под проведение банкетов и корпоративов. Очевидно, что мойка машин, где трудятся в основном выходцы из Средней Азии, как и другие подобные услуги, не являются религиозным обрядом и, следовательно, должны регулироваться не уставом религиозной организации, а светским законодательством".

29.06.2012 15:03:57Патріот95.215.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Аби вони просто влаштували там концерт, ніхто і не помітив би. Для цього "храму" це діло звичне. Просто згадали погано Путіна. А це вже - кримінал.

29.06.2012 14:46:35Патріот95.215.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Москалі лише роблять виглять, що православні. Як були поганами, так і залишились. Погляньте на храм Василя Блаженного. Таких "храмів" більше ніде в світі немає. Розмальований балаган - цирк-шапіто, а не храм. Дівчата відкривають очі на правду. І правдя ця - дуже неприємна. Я проти богохульства, але до російських православних церков це слово просто не підходить. Бо там Бога немає.

29.06.2012 14:56:38на 14.4682.145.209.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А рідновіри для тебе теж "погани"? Не забувай,що християнство було впроваджене на землях КР у насильницький спосіб,тому що таке штучне віровчення не могло бути сприйнятим нашими предками.Літопис повідомляє,як у 988р.
князь Володимир загрозами змусив киян хреститися.

29.06.2012 15:02:33Патріот95.215.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Українці християнство прийняли в свою душу. Важко, але прийняли. А москалі - ні! Читай нижче.

29.06.2012 14:19:55резонанс82.145.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ни в коей мере не являюсь сторонником "либерализма" и лейб-патриота НМ,но
наказание для этих девиц и впрямь неадекватное.Не будем забывать,что РПЦ дружит с еврейской общиной.Уже за это надо бы РПЦ поставить вне закона,а имущество конфисковать и передать всем неимущим россиянам(кроме жидов конечно).

29.06.2012 14:18:32ашба109.162.84.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Михалков як і його батько да дід придворні голуї (Сталіна ,Хруща ,Брежнева ) микита ліліпутіна.

29.06.2012 14:14:30гость213.160.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть посидят и похлебают баланду нельзя насмехаться над верой народа,хоть сам я не очень верующий.

29.06.2012 15:12:48Патріот95.215.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Там всі такі, як Ви, "не очень..."

29.06.2012 14:13:18алан37.57.218.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да их за это на каторгу отправить надо! А артисты подписавшие письмо в поддержку этих девок совсем "без царя в голове"!

29.06.2012 15:08:23Вал195.242.115.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Зато вы "алан" по всему видно "с царем в голове". И этот царь - МОНСТР: ПУТИНО-МЕДВЕДЕ-КИРИЛ!!! УУУУ!!!

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму