В Італії бізнес може стати успішним, якщо його створити спільно з рідними. Родичі краще розуміють труднощі на етапі розвитку бізнесу, можуть підтримати або контролювати конкретний напрямок діяльності.
"Успіх приходить, коли справа робиться гуртом. За приклад беру італійців, які ведуть успішно сімейний бізнес. Для власної справи потрібні надійні люди, які можуть зачекати і пережити якісь труднощі. Важко самому все потягнути. Буде провал. Є ідеї відкрити власний бізнес. Можливо, це буде пов'язано з випічкою хліба. Але не просто пекарня, а сумісно з кав'ярнею. Але для цього треба мати - дружину і дітей, бо сам в полі не воїн", - говорить Gazeta.ua Роман Олексюк з міста Кіцмань Чернівецької області. Виїхав до Італії 13 років тому у місто Беллуно району Венето. Працює пекарем.
З роботою поміг мамин знайомий. Влаштували у пекарню до сеньйора Де Паріса Карло. Дав мені випробувальний термін 3 місяці. Мені все було цікаво. Все до дрібниць повторяв за сеньйором. По професії я не пекар, а агроном з червоним дипломом.
Лише мову знав поганенько. Та італійці помогли її вивчити досконало. Вони дуже привітливі люди. Коли спілкуються і бачать, що їх не розуміють, повторюють сказане ще й за допомогою жестів. Виправляють слова. Крім того, слухав радіо, дивився телевізор, ходив в кінотеатр. На вулиці прислуховувався до місцевих людей. Намагався з ними заговорити.
На роботі готую хліб до випічки. З готового тіста виліплюю різної форми булочки. Коли підходить — ставлю у піч.
Вранці свіжоспечену пухку випічку везу до італійців. Щодня маю замовлення від 150 сімей. Розробив маршрут по вулицях. Під'їжджаю до кожного двору і залишаю пакунок у спеціальній скриньці. Якщо господарі вдома, то підходять і вітаються. Залюбки хочуть поговорити зайвий раз.
Хто мене зустрічає, можуть замовити якусь особливість: або більш запечену булочку, або більш м'яку. Дякують, що дослухаюсь до їхніх прохань. Часто пригощають огірками, помідорами чи картоплею з власного городу. Одна клієнтка постійно дає домашні яйця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заради червоної креветки приїздять з усього світу: українка про розпал туристичного сезону в іспанському місті
Водночас Роман Олексюк працює у міжнародній компанії. Протягом останніх семи місяців у 189 країн просуває товари і послуги.
"Вони пов'язані з водою і здоровою їжею. Ще консультую людей як правильно харчуватися", - пояснює Роман.
Олена Соловйова з Черкаської області три роки живе в Баку з чоловіком-азербайджанцем. Українка розповіла особливості життя у столиці Азербайджану.
Головною національною рисою місцевих жителів є гостинність. Азербайджанці завжди раді гостям і накривають для них шикарний святковий стіл. Ні в якому разі не варто відмовлятися від запрошення зайти в гості, це може сильно образити привітних господарів.
Коментарі
Я не прихильник Д. Корчинського, але згоден з його словами: "Якщо міліція вбиває людей, то й люди мають вбивати міліцію..." Щось у цьому є....Тут не міліція, але теж носять зброю...
Судя по реакции открытого движения "Коло" что-то там не чисто. Слишком активно атакуют, сразу во все инстанции, это наводит на размышления. Наверное не все так просто. Конечно надо знать кто такой предприниматель Лысенко, и чем он бизнесует. А раз берут нахрапом, надо быть осторожными, чтобы не поколечить безвинно чужую судьбу.
Мало их валят...
кпSS=SS=роSSия
В Украине государственный бюджет для обогащения политиков и олигархов, а для простых смертных , это уж как МВФ решит: дать или не дать
А для простых смертных долги, нищета и правовой беспредел.
Суки мусорские.
ОНИ МОГУТ СУДИТЬ ТОЛЬКО ЛУЦЕНКОВ, НА ОСТАЛЬНЫХ СМЕЛОСТИ НЕ ХВАТАЕТ!.
Надіюсь мусор сяде на довго, але нажаль це тільки надій в цій державі!!!! Пресуйте цю владу хлопці та вимагайте справедливості!!!
МНС і МВС-різні організації.
МНС і МВС - одного поля ягода.
Сашко ви дуже помиляєтесь. Ягоди можливо ті самі, але ростуть на різних полях нашої "необьятной" держави.
Указ цaря Петра по жандармерии (совр. милиции): "Создaть службу нaиподлейшую, людей брaть нaинaглейших, жaловaния им не плaтить, ибо сия волчья стaя сaмa себя прокормит"