середа, 23 травня 2018 14:28

Сашко Положинський розрекламував книгу про війну на Донбасі

Сашко Положинський розрекламував книгу про війну на Донбасі
Лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський знявся в рекламному ролику книги ветерана АТО Фото: Facebook

Лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський знявся в рекламному ролику книги ветерана АТО Валерія Ананьєва "Сліди на дорозі".

Ролик з інформацією про попередні замовлення роману Ананьєв опублікував на особистій сторінці у Facebook. Письменник приклав до свого посту презентаційне відео, в якому актори обіграли окремі сцени з книги. У їх числі і лідер "Тартак".

"Маю честь дружити з автором і бути одним з перших читачів цієї книги. Прочитав за дві доби. Це книга про війну. Про війну з ворогом - нещадним і підступним. Про війну з нечистю і продажністю. Це книга про кохання. Про любов до людей, які тебе окриляють і підтримують. Це книга про честь", - відгукнувся про роман Положинський.

Валерій Ананьєв - 24-річний ветеран АТО, колишній десантник 25-ї бригади. На війні автор роману провів близько трьох років. Перебуваючи в зоні бойових дій, Ананьєв знімав фото і відео.

У своїй книзі "Сліди на дорозі" автор розмістив 100 QR-кодів, зісканувавши які, читач зможе зануритися в реальність і побачити справжню картину описаного в книзі епізоду.

З 30 травня до 3 червня у "Мистецькому Арсеналі" пройде VІII Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Письменник Остап Українець назвав 5 книжок, на які варто звернути увагу на цьогорічному фестивалі.

Зараз ви читаєте новину «Сашко Положинський розрекламував книгу про війну на Донбасі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.10.2012 19:32:28центр46.63.49.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

При чем тут гарантии. Факт что Тимошенко кинула своих партнеров никто не отрицает.Что П.Лазоренко был в доле с ней так же доказано.А то , что события происходили давно это не снимает с них вину.

03.10.2012 20:31:37напівцент93.72.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ким доведено. Конкретно, коли можна і з посиланнями.

03.10.2012 19:34:35центр46.63.49.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Платить по долгам ЕЭСУ будет Тимошенко и ее подельники а не государство.

03.10.2012 19:19:53PeRtChasowuI77.37.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чи знаєте ви, що російські хакери зламали базу дану всіх жителів країн СНГ та виложили її в інтернет, і тепер вона знаходиться у вільному доступі тут fsil.ru/ab0 , все і про всіх...

03.10.2012 19:08:27Киев176.36.133.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

"Але трагедія України в тому, що Янукович, не маючи жодних підстав, готовий заплатити 400 мільйонів доларів з державного бюджету, щоб посадити Тимошенко ще на 10 років"- говорит лукавый адвокат дъяволицы.
Именно поэтому, наверно, она и не хочет идти в суд по ЕЭСУ. Лучше навечно прикрыться липовой справкой о болезни, рискуя вызвать неприязнь все новых и новых граждан, чем посрамить прокуратуру явными и непреложными доказательствами своей невиновности.

03.10.2012 20:33:44напівцентр93.72.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Но, если туп, как дерево - родишься баобабом И будешь баобабом тыщу лет, пока помрешь."

03.10.2012 17:19:20Ukraina94.153.12.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Лазаренко с Тимошенко провернули хорошую афёру, хапнули сотни миллионов долларов себе и теперь ещё хотят чтобы народ проголосовал за " бедную " Тимошенко, у которой даже своего жилья то нет. а одежду ей её знакомые дают поносить :)
СВОРОВАЛА ( пусть и давно ) , ТАК ПУСТЬ ТЕПЕРЬ ЗА ЭТО И ОТВЕЧАЕТ !!!
И Януковича пусть к себе забирает, со стальной политической дрянью и ворами

03.10.2012 16:39:01Товарищ Путлер130.180.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как приятно иметь за противника ПроФФесора-полудурка в окружении моих казачков...
-Ко мне!
- Сидеть!
-Аппорт!
Прям балярун!

03.10.2012 18:51:16Киев176.36.133.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Попутался, даун!! Это цыля подстелилась сама под Вовочку и подстелила страну!!

03.10.2012 16:35:49ТТ77.121.202.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько разговоров про этот долг.
А может святой Юлии взять да и погасить его САМОСТОЯТЕЛЬНО ??? :):):)
Ну зажала деньги, покрутила, приумножила, можно и вернуть ??? :):)
Или долги возвращают только трусы ???:):)

03.10.2012 16:34:44кыня178.137.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну она даст ему просраться когда выйдет(а она рано или поздно выйдет). Она его и в офшорах найдет)))

03.10.2012 18:52:09Киев176.36.133.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

И тебя вылечат!!

03.10.2012 20:40:02напівцентр93.72.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А тебе вряд чи.

03.10.2012 16:32:03кыня178.137.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как Янукович боится Тимошенко!! Не думал что до такой степени.

03.10.2012 16:23:41жужа37.1.21.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

опять ясновидящий шрек поперед батька в пекло лезет,то вона не ходячая,а как выписывала кренделя со шпильками,даже здоровый человек не смог так сделать.