четвер, 12 червня 2025 15:32

Раміна у вишуканих образах знялась для глянцю і розказала про стосунки з військовим
6

Раміна
Фото: elle.ua
Раміна
Раміна
Раміна
Раміна

Українська журналістка та блогерка Раміна Есхакзай знялась для журналу Elle у вишуканих образах.

Перед камерою зірка постала в елегантних сукнях. Крім цього, приміряла топ і трендову спідницю.

Аутфіти доповнила ніжним макіяжем і витонченими аксесуарами.

В інтерв'ю жінка розповіла про стосунки з військовим, якого жодного разу не показала в соцмережах.

"Я одразу озвучила свою позицію: мій хлопець - військовий, і задля нашої безпеки ми вирішили поки що не афішувати стосунки. Найближчі люди знають, що ми разом, і я їм дуже вдячна за те, що поважають наш простір. Звісно, коли ми будемо готові, то відкрито розповімо про це. Але поки що краще мати те своє, що не потрапляє під обговорення. Бо люди люблять давати поради, оцінювати, втручатися без моєї на це згоди. Крім цього, мій хлопець не публічна людина, і йому точно не потрібно витрачати енергію на сторонні емоції. У нас є наше "ми", чого нам цього цілком достатньо", - зазначила Раміна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продюсер Олександр Ягольник одружився вдруге

Додала, що її обранець - єдина людина, з якою вона почувається у безпеці.

"Зовсім не має значення, де ми перебуваємо: у Краматорську, на Харківщині чи в Києві. Коли він поруч, я знаю: зі мною нічого не трапиться. Мені просто спокійно", - поділилась ведуча.

Раніше Есхакзай поїхала на відпочинок у Португалію. Жінка опублікувала кадри, де показала як збирається на прогулянку. Перед камерою постала в зеленому бікіні, після чого одягла шорти, футболку й бомбер.

Зараз ви читаєте новину «Раміна у вишуканих образах знялась для глянцю і розказала про стосунки з військовим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.08.2013 12:23:25Днепр85.223.236.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Эти уроды что, на ночь начитались "геройства" бандеровцев...Им теперь еще звания героев Сирии дать и точно не отличить будет.

06.08.2013 10:58:30пиндосня91.199.205.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

зашла в тупик!
Поддержка питарасов и отбросов со всего мира не просто тень на Вашингтон, а брызги крови!
Свидомопадали еще сложнее! То на флаг поссали, не получилось божьей рассой прикрыть, терь визги ...ОПОЗЫЦИИ и поддержка пентагона и НАТО мешает рекламировать ЗАПАДНЫЕ ЦИНИСТИ!!!

06.08.2013 07:26:48Алексей37.204.5.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Животные, это не люди, везде след америкосов.

06.08.2013 08:29:0277785.238.104.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это ты ПОслед Путина.
Иди лечи голову
Во всём у вас американцы виноваты, может и тебе в штаны Обама нагадил??

26.08.2013 17:48:56777193.151.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а кто экстремистов поддерживает - США и "ЕВРОПА".

06.08.2013 00:31:28.91.225.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

КОЛЯ, ТЫ ДАЖЕ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЕШЬ НАСКОЛЬКО ТЫ ПРАВ!!!

06.08.2013 00:27:27.91.225.118.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

АМЕРИКОСЫ НЕ ВЕРЯТ В ЭФФЕКТИВНОСТЬ РУССКИХ КОМПЛЕКСОВ... - ДАВАЙ ПРОВЕРЯЙ П А Д Л Ы !!!

05.08.2013 23:45:30В109.201.250.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Забули славні (чи не дуже) копіювальники новин дописати - що то за інформацією Ірану- зацікавленої сторони:) - Ну і зрозуміло чому фсбшні тупі тролі зразу почали показувати свою "позицію". Сміх та й годі з такої "високої" ординської політики...

05.08.2013 23:12:35злой91.124.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бендеровцы герои

07.08.2013 02:41:20жид95.135.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

наши герои - круче сирийских бандеровцев! чего там 450 женщин и детей... наши ещё и не так могли!

05.08.2013 23:09:56Коля212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
06.08.2013 01:01:39223188.163.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Коля 05.08.2013 23:09 Святая правда!!!За это Господь Бог и карает это проклятое поганское укро- племя на протяжении 1000-и лет!

05.08.2013 22:59:13Русич.инфо46.173.115.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

120 дітей і 330 жінок і старих- паРаша всегда поддерживала Сирию - она в Афгане и Чечне тоже героойствовала против мирного населения....

07.08.2013 02:38:49жид95.135.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

правильно и делала, что поддерживала. если бы не Россия, Сирии гарантирована ещё и не такая резня и хаос. Против пятой колонны только так и нужно бороться. Резня - ещё одно доказательство того, что оппозиция - рвущиеся к власти авантюристы, которые ради этого готовы уничтожить собственный народ.

06.08.2013 01:05:29222188.163.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Русич.инфо 05.08.2013 22:59 Выродок быдляцкий,здохни!!!Прах к прах,земля к земле,иди ты и весь род твой следом!!!Аминь.Царство тебе су-ка Вельзевула,и вечного огня ада!!!Аминь.Земля тебе камнем!Аминь.Как пришел,так и ушел!Аминь.Черный Саван тебя побрал.Аминь.-Ты умрешь от внезапной смертельной аритмии в следующем году.Аминь.

06.08.2013 02:25:09вася217.212.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

вот это весч:(:)

06.08.2013 00:11:37Алекс93.72.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Педрило гнойное, в Афгане СССР еще и строил, а не только мочил. Амеры сейчас только мочат. Усёк разницу? К тому же это отличились "борцы за демократию - противники Асада"

05.08.2013 23:09:5088891.124.198.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Это не правительственные войска чувак. Это как раз те кого поддерживают янки и еврейский союз. Россия как раз борется с таким лайном.

05.08.2013 22:57:16Futile94.179.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппозиция во всей красе. Давайте, эуропейцы, больше оружия зверям.

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч