четвер, 25 квітня 2013 17:05

Пенелопа Крус знялася голою у фільмі

Іспанська красуня Пенелопа Крус знялася топлес у драмі режисера Серджо Кастеллітто "Народжений двічі".

ФОТОРЕПОРТАЖ: Вагітна Пенелопа Крус не втрималася від модельного підробітку

38-річна актриса, яка в даний час вагітна другою дитиною, з'явилася з оголеними грудьми в еротичній сцені нової картини.

Пенелопа з'являється в еротичній сцені з колегою по фільму "Народжений двічі", американським актором Емілем Хіршем.

Зараз ви читаєте новину «Пенелопа Крус знялася голою у фільмі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2010 14:23:26Олег91.124.243.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Покупкапродажа венков с могил - это крайне аморально! Это осквернение памяти усопших! Партия "Братство" наверное скоро начнет откапывать покойников для глумления. Позор!!!
21.05.2010 10:52:29Ляксандер Донецк92.112.135.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Усё кино небудет,хтось в движок насцяв.РАСХОДИМСЯ ПО ДОМАМ.
21.05.2010 10:51:44Володимир92.113.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Щоб ціна була вицою пропоную продать разом з янеком в одному лоті.
21.05.2010 10:32:52Серж Вальдемарович213.160.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чекаємо нових приколів від Януковича. Таке враженя, що він для того і став Президентом України.
21.05.2010 10:08:14стас109.167.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Девочки, не тупите. Таня, ты хоть школу закончила? Знаешь, что такое демократия? Диктатура? Если ты ещё можешь писать в интернете всякую херню, то не переживай - диктатуры нет. А был бы Сталин, тогда бы и не успела бы и пёрднуть, как пришибли бы. Оля, а ты о культуре понятия имеешь, или так? И вообще, о классной съёмки понятия хоть какие-то есть? Классная съёмка, это когда Тимошенко раскорячилась на стадионе. Вот это перл. На ровном месте, в хорошую погоду. Да, о чём можно разговаривать с людьми, которые воспитывались в независимой Украине. Ни образования, ни культуры. Молодцы. И это наше будущее.
21.05.2010 10:07:31Зося82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Это или массовое безумие, или магнитные бури??? Хочется взглянуть, на недоумка, который станет такое покупать.
21.05.2010 10:07:20Микола95.135.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
За вінок який упав на цього горе презика, одну копійку впадло дати.
21.05.2010 10:04:2412395.134.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну подивились одразу -цікаво,щось символічне було у тому випадку.Але цікавість уже пройшла.Ну з ким небуває.Перетравили і хватить.Надоїло уже.Давай щось новеньке.
21.05.2010 10:03:56Ляксандер Донецк92.112.135.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вы что?П........е это могло случится с кем либо.А из этого делать шоо---ну извините просто омарально пидорюги оранжежопые.
21.05.2010 09:58:50оля87.170.104.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для тані, одже врешті цей комік побачать всюди. це класна зйомка для скритої камери
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч