четвер, 17 липня 2025 15:01

Зростає попит на демонтаж металоконструкцій у Києві: з чим це пов'язано

  Сьогодні помітною є тенденція до збільшення попиту на вторинну сировину металу для майбутніх будматеріалів
Сьогодні помітною є тенденція до збільшення попиту на вторинну сировину металу для майбутніх будматеріалів

2025 року в Україні продовжують відновлюватися та розвиватися сфери промисловості та будівництва. Зокрема будівельний ринок, за даними 2024-го, зріс на 20% і продовжує демонструвати позитивну динаміку. Активно відбудовують нові житлові будинки, ремонтують пошкоджені, відновлюють промислові об'єкти. Найбільше будівельні роботи ведуться у великих містах, таких як Київ, Львів, Дніпро.

У зв'язку з цим збільшується попит на вторинну сировину металу для майбутніх будматеріалів, стає більш популярною послуга професійного демонтажу та вивозу габаритних металоконструкцій. У Києві цим займається компанія "Макулатура.kiev.ua". Це одне з провідних столичних підприємств, яке спеціалізується на прийманні та переробленні вторинної сировини.

Процес демонтажу є досить складним та небезпечним, тому важливо, аби його виконувала виключно команда фахівців. Недостатня професійність та порушення правил безпеки може призвести до небажаних пошкоджень чи руйнувань цілих об'єктів, що знаходяться поруч, або навіть до завдання шкоди здоров'ю людей.

Як відбувається професійний демонтаж

  1. Оцінка об'єкта. Перед початком робіт фахівці оцінюють об'єкт демонтажу, аби визначити його стан, обсяг робіт та підібрати максимально безпечні методи демонтажу.
  2. Підготовка території. Місце демонтажу прибирають від можливих перешкод.
  3. Демонтаж. Спершу за допомогою спецтехніки та різальних інструментів розбирають великі конструкції, після розрізають на менші частини для зручного транспортування.
  4. Вивіз металобрухту Київ та Київська область. "Макулатура.kiev.ua" доставляє брухт на свій склад, де продовжує перероблення брухту. Там перевіряють його точну вагу та розрахуються із замовником.

Які види демонтажу можна замовити

Розбір металобрухту. Ці роботи виконують на висоті до 5 м. Залучені різноробочі та вантажники. Конструкції розрізають на дрібніші фрагменти. Після повністю очищають територію.

Демонтаж обладнання. Сюди входять висотні роботи та різання негабаритних конструкцій. Робочі демонтують різне технологічне устаткування, торгове чи заводське обладнання, холодильні установки тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вартість металобрухту в Україні в 2025-му: коли чекати подорожчання

Демонтаж котелень. Роботи проводять на висоті до 10 м. Застосовують спецтехніку та вантажівки. Демонтують не лише котельне обладнання, а й комунікації та паркани.

Демонтаж ангарів, гаражів. Робочі розбирають приміщення під ключ. Демонтують стіни, покрівлю, комунікації, електропроводку.

Демонтаж будівельних кранів. Роботи проводять на різних висотах, використовуючи спецтехніку та професійні інструменти.

Демонтаж трубопроводу. Аби лишити можливість повторного використання, роботи виконують максимально делікатно, щоб уникнути будь-яких пошкоджень. Якщо трубопровід непридатний, його повністю утилізують.

Більше про послуги компанії та актуальні ціни можна дізнатися на їхньому сайті або проконсультуватися із фахівцем телефоном.

Зараз ви читаєте новину «Зростає попит на демонтаж металоконструкцій у Києві: з чим це пов'язано». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути